DynamicSite Web Siteleri İçin Dinamik İçerik Yönetimi

DynamicSite Web Siteleri İçin Dinamik İçerik Yönetimi

Dinamik İçerik

İçerik Editörü

Web siteniz için türler ve gruplar bazında içerikler hazırlayabilirsiniz. Resim ve dosya yükleme aracıyla içeriklerinizde resim ve dosya bağlantıları ekleyebilirsiniz. Gelişmiş html editörü sayesinde detaylı tasarım değişiklikleri yapabilirsiniz.

Online Sipariş

Ürün ve Sipariş Yönetimi

Sitenizden sipariş edilmesini istediğiniz ürünlerinizi ürün tanımları bölümünden tanıtabilirsiniz. Ziyaretçilerinizden gelen sipariş taleplerinizi siparişler bölümünden yönetebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Firma Tanımları

Firma bilgilerinizi firma tanımları bölümünden tanıtabilirsiniz. Birden fazla işyeri kaydı açabilirsiniz. Firmanıza ait adres ve sipariş ekranında listelenecek bank hesapları bilgilerininiz bu bölümden tanıtabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Firmanıza ait her türlü telekominikasyon, internet ve sosyal medya adreslerinizi iletişim bilgileri bölümünden tanıtabilirsiniz.

Departman ve Personel Tanımları

Firmanız bünyesinde bulunan departman ve personel tanımlarınızı bu bölümden yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Açık Pozisyonlar ve Başvuru Formları

Firmanızda bulunan açık pozisyonları departman ve görev detaylarını belirterek ilgili bölümden tanıtabilirsiniz. Web siteniz üzerinden doldurulan başvuru formlarını bu bölümden takip edebilirsiniz.

Üyelik ve İletişim

Üyelik Sistemi

Web siteniz üzerinde üyelik takibi yapabilir, içeriklerinizi üyelik sistemiyle entegre edebilirsiniz.

E-Bülten

E-Bülten abonelerinizi ilgili bölümden yönetebilirsiniz. Abonelerinize siteniz üzerinden toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.

İletişim Formu

Siteniz üzerinden gönderilen iletişim formlarını bu bölümden takip edebilirsiniz. Gelen formlara site üzerinde cevap yazıp gönderebilirsiniz.

SEO Ayarları

Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenize ait MetaTag ifadelerini ilgili bölümden belirleyebilirsiniz. Robots.txt ve Sitemap.xml dosyalarını sistem üzerinden oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz harici JavaScript bloklarını bu bölümden entegre edebilirsiniz.

Yönetici Konsolu
Yönetici Konsolu

Resim Editörü
Resim Editörü

HTML Editörü
HTML Editörü

İçerik Tanımlama
İçerik Tanımlama Formları

MetaTag Tanımlama
Meta Tag Tanımlama

Yukarı